Ответ в теме: як відбувається контроль від крадіжок на трубопроводах?

СВЕЖИЕ СООБЩЕНИЯ Форумы Строительство и ремонт як відбувається контроль від крадіжок на трубопроводах? Ответ в теме: як відбувається контроль від крадіжок на трубопроводах?

#20257

polosatik
Участник

Зрозуміло, що це все нелегко і серйозно. Тому без новітніх систем безпеки нікужи! Наприклад, існує така система моніторингу цілісності від крадіжки з трубопроводу https://www.bkc.com.ua/news-type/2996/ , спільна розробка українців та американців. Як вона захищає від крадіжок — за допомогою сенсора вібрацій. Тобто система «уловлює» вібрації, спричинені сторонніми предметами і дає про це знати!

Ответ в теме: як відбувається контроль від крадіжок на трубопроводах? форум Ответ в теме: як відбувається контроль від крадіжок на трубопроводах? в киеве Ответ в теме: як відбувається контроль від крадіжок на трубопроводах? по теме Ответ в теме: як відбувається контроль від крадіжок на трубопроводах? ответ Ответ в теме: як відбувається контроль від крадіжок на трубопроводах? в одессе Ответ в теме: як відбувається контроль від крадіжок на трубопроводах?