коробки для цукерок


TOP ОНЛАЙН КРЕДИТОВАНИЯ Форумы Обо всем коробки для цукерок

Помечено: 

В этой теме 4 ответа, 4 участника, последнее обновление  mashutkav 1 месяц назад.

 • Автор
  Сообщения
 • #24607

  yanafranchuk
  Участник

  Доброго дня, форум. Хочу на подарунок, зробити домашні цукерки з шоколаду – це будуть фігурки на морську тему. Домашні цукерки, для своєї сім’ї, роблю давненько, але ще ніколи не намагалася їх дарувати. Де можна придбати подарункову коробку, щоб замовлення прийшло за пару днів?

 • #24608

  ivetta
  Участник

  Пошукайте на Розетці, я там картонні коробки для подарунків замовляю, вибір великий і ціна недорога, а взагалі то зробіть замовлення на АліЕкспресі, в них багато пакувальних коробок є, я думаю що і для цукерок теж.

 • #24609

  yanafranchuk
  Участник

  У тому й проблема, я вже замовила коробку у Китаї, але день народження не за горами, а посилка й досі не прийшла. І це нервує, я звісно маю надію, що прийде вчасно, але на свяк випадок шукаю ще варіанти.

 • #24610

  galinkas
  Участник

  У мене була аналогічна ситуація, зробила замовлення на одному сайті – цукрові прикраси для пасок, вже й Великдень на носі, а посилка ніяк не могла дійти, тому зробила замовлення ще на одному, а потім прийшли обидві і одночасно. ))) Зараз намагаюся робити замовлення на конкретних сайтах, де немає затримок у відправці посилок, один з таких магазин Тортіно. Подивіться в їхньому каталозі, там я думаю є те що ви шукаєте – https://tortino.com.ua/product-category/upakovka-dlya-kondyterskyh-vyrobiv/kartonna-upakovka/korobca-dlia-prianukiv/

 • #24611

  mashutkav
  Участник

  Якщо коробку не зможете знайти чи не встигнете придбати, то можна оформити подарунок, поклавши цукерки у маленький плетений кошичок, мені здається що так буде навіть красивіше, ніж у коробці. Я якось так робила, юбілярша була задоволена.

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.

коробки для цукерок